Na vše máš dost času - aneb jak jsme točili upoutávku na Business ples

Na konci ledna 2019 se bude v olomouckém NH Collection Hotelu konat již druhý ročník Business plesu z jehož 1. ročníku jsme vytvořili aftervideo. Pro letošní ročník jsme dostali kromě natočení aftervidea za úkol také vytvoření spotu(pozvánky).

IMG_1654.jpg

Po zvažování několika variant jsme se nakonec rozhodli pro klidem naplněné video založené pouze na zvucích bez hudby umístěné v hotelovém pokoji již zmíněného NH Collection Hotelu.

Námětem videa se staly klasické situace mezi mužem a ženou při prápravách například na ples, kdy ženám vždy přípravy trvají mnohem déle než mužům. Ve videu se tedy během celých 40 sekund vystřídá pouze malé množství záběrů, které však svou délkou navozují klidnou, čekací náladu podkreslenou zvuky sprchy, fénu, zvonícího telefonu, pomalu se obracejících stránek novin nebo popíjení whisky z luxusní sklenice. Celé video je provázeno voiceoverem, o který se postaral dabér Silvestera Stallone a také známý herec Pavel Rímský, jehož hlas klidnou atmosféru videa ještě znásobuje.

Jak již bylo výše zmíněno, celé natáčení probíhalo v jednom z apartmánů NH Collection Hotel v Olomouci. Pouze poslední záběr byl natočet na tamější chodbě. Během natáčení bylo využito jako při natáčení televizního spotu pro čokoládovny Carla, velké množství techniky. V tomto případě nebylo potřeba tolika světel, jelikož bylo potřeba navodit klidnou atmosféru temného pokoje, osvětleného pouze lampičkou a jemným zdrojem světla jdoucím z ložnice. Pro natočení jsme opět využili služeb naší RED Raven, kterou jsme jako u Carly osadili spolehlivými filmovými skly od značky Zeiss. Využili jsme opět také kamerové jízdy na kolejích. Celé natáčení trvalo přibližně 12 hodin.


Behind the scenes

IMG_1647.jpg
IMG_1637.jpg
IMG_1660.jpg

frame-1.jpg
storyboard.jpg