DLOUHÉ NOCI S METR2 REALITY

Pro metr2 reality jsme již během minulého roku 2018 produkovali několik videí na několik developerských projektů. V roce 2019 po dlouhém rozhodování jsme se pustili do společného velkého projektu a to do prezentačního videa jejich realitní kanceláře, které se poté bude prezentovat jak na sociálních sitích, webu tak především v kinech.

IMG_1636.jpg

Od prosince 2018, kdy jsme začali vymýšlet první náměty uběhlo do první klapky 5 měsíců během kterých jsme kromě vymýšlení scénáře také dělali několik castingů na herce a dávali dohromady celý tým. Jako prostory pro toto natáčení jsme na žádost firmy využili kanceláře metr2 reality nacházející se v Silo Tower v Olomouci

IMG_1724.jpg

Tento projekt se stal jedním z našich velkých milníků nejen kvůli své velikosti, ale také z důvodu toho, že jsme do scénáře zařadili dialogy. Díky tomu jsme do týmu pozvali zvukaře Honzu Vacka, který má mnoho zkušeností z filmového a reklamního průmyslu a také naši kamarádku z olomouckého divadla, která se po celou dobu natáčení věnovala projevu herců.

Jednou z hlavních částí celého vzhledu záběrů jsou světla. Abychom tedy docílili co nejlepších výsledků, spolupracovali jsme s Lubošem Mořickým, osvětlovačem s velkými zkušenostmi z mnoha žánrů videí a filmu.

Příprava samotné produkce probíhala vždy během dopoledne a odpoledne a samotné natáčení poté během dvou nocí. Na place se vystřídalo celkově asi 20 lidí což v kombinaci s nočním natáčením způsobilo nemalé ztráty na kávě a RedBullu.

Výstupem celé produkce mělo být a je téměř 2-minutové video, které kreativním způsobem charakterizuje a představuje firmu metr2 reality jako firmu, která vždy najde řešení v oboru nemovitostí ať už jste kdokoliv a potřebujete cokoliv.

 

Making of

IMG_1632.jpg
IMG_1639.jpg