Svatební videoprodukce

Naše filozofie

Našim hlavním cílem je točit a vytvářet svatební videa, která nebudou stejná jako ty ostatní. Snažíme se proto hledat to nejlepší spojení kompozice a světla jaké nám místo a čas dovolí nebo jaké si sami můžeme vytvořit.


Svatba Dohnalovi


Co od vás před svatbou a během ní budeme potřebovat

Snažíme se, aby naše videa byly vždy něčím zvláštní a kreativní, proto potřebujeme i z vaší strany pár věcí, které nám pomohou zachytit krásné video z Vaší svatby.

- Pokud budete mít připravené sliby, uchovejte si je, abychom je poté mohli využít

- Během svatebního dne vás budeme na přibližně 2 hodiny času potřebovat pro natočení speciálních záběrů(jde kombinovat s fotografem)

- Pokud je to možné,  dodejte nám v dostatečném předstihu časový harmonogram

- Dej nám vědet, na kterou osobu se můžeme obracet během svatebního dne

- Napovězte nám, kde bychom v blízkosti vaší svatby našli zajímavé lokality pro natáčení(les, louka, pole atd.)

S jakou výbavou za Vámi přijedeme?

Abychom dosáhli těch nejlepších záběrů, potřebujeme mít v arsenálů také tu nejlepší techniku, která nám dovolí dosáhnout maxima našich představ o každém ze záběrů. Proto jsme sáhli po kamerách značky RED, konkrétně RED Raven(bližší info v tomto článku) a nejvyšší řadě bezzrdcadlovek SONY Alpha. K oběma kamerám využíváme objektivy značky Canon, řadu L a objektivy Sigma Art. Další nedílnou součástí natáčení je elektronický stabilizátor DJI Ronin MX, který nám dovoluje se s kamerou pohybovat aniž by byly záběry roztřesené. 

Velkou přidanou hodnotou našich svatebních videí jsou letecké záběry, které pořizujeme pomocí dronů společnosti DJI (o našich dronech si můžete přečíst na našem BLOGU)

DSC_0282.jpg
IMG_1053.jpg
DSC00262.jpg

Sháníte svatebního fotografa a ještě stále jste nenarazili na toho pravého? Naší volbou je rozhodně Tomáš Loutocký!