Letecké záběry

dron-foto.jpg

Prolétla vám hlavou myšlenka, že byste rádi posílili váš marketing a investovali do účinné propagace? Přemýšlíte, jestli by letecké snímky dostatečně okořenily vaši reklamu, nebo vám usnadnily výškovou inspekci průmyslových staveb? Nebo pouze chcete originálními záběry z výšky zachytit událost, která je pro vás důležitá?

Řešení hledejte u nás! Pomůžeme vám přiblížit se vašim cílům a proměnit vaše sny ve skutečnost. Jsme tým profesionálů, kteří každým dnem boří další a další hranice. Spolupráce s námi vás bude bavit natolik, že nebudete litovat, že jste oslovili právě nás. Zkrátka – díky nám uvidíte věci z jiné perspektivy. 

Stroje, se kterými provozujeme letecké práce a pořizujeme profesionální snímky z výšky, jsou registrovány na Úřadě pro civilní letectví a práce tak probíhají dle platných předpisů se všemi právními náležitostmi. Naše práce je zábavná, ale především legální.


Naše vybavení pro letecké práce

14560232_1181648158562915_7917277637872867448_o.jpg
DJI-Inspire-2-Drone-4.jpg

DJI INSPIRE 2

DJI M600

K provádění leteckých prací používáme šestivrtulový stroj DJI M600 MATRICE osazený kamerou PANASONIC GH4, která umožňuje zaznamenávat 4K video rychlostí 24 snímků za sekundu a obraz zachycuje 16 Mpx. Náš stroj je rovněž osazen GPS technologií, díky které jsme schopni dopředu programovat let, což v praxi znamená, že umíme snímat stejnou kompozici při několika různých letech, a to i v různých časových horizontech. V neposlední řadě také myslíme na bezpečnost zúčastněných osob a majetku, náš hlavní stroj je proto osazen záchranným padákem.


Foto a video z našich leteckých projektů 

nemovitos-dron-foto.jpg
 

Doba letu a baterie

Maximální doba jednoho letu se u našeho stroje odvíjí především od povětrnostních podmínek a zavěšené kamery, globálně se dá říci, že na jednu sadu baterií lze s naší DJI M600 letět 25 - 40 minut. K naší technice máme dostatečné množství baterií a také mobilní nabíjecí stanici.

 

Photocredit: DRONKAMERA - MORAVAGRAPHIC s.r.o.

Stabilizace kamery

FullSizeRender.jpg.jpg

Mezi dronem a kamerou je stabilizovaný koš (u MATRICE RONIN MX), prvek, bez kterého by naše letecké záběry rozhodně nedosahovaly tak vysoké kvality. Stabilizace kamery (nebo také "gimball") je rychlý, přesný a vysoce citlivý prvek, který neustále vyrovnává pohyby dronu (např. poryvy větru a jiné náhlé změny směru letu). Obraz je tak neuvěřitelně plynulý. Operátor kamery má navíc možnost ovládat kameru ze země, a to otáčením ve třech osách. Svoji činnost samozřejmě operátor kamery kontroluje na "real-time" náhledovém monitoru. Na naší vlajkové lodi jsme schopni nés jakoukoli kameru která lze vsadit do DJI RONIN MX, tedy od kamery GOPRO až po kameru RED, ALEXA mini nebo obdobé cinema kamery.

 

Photocredit: DRONKAMERA - MORAVAGRAPHIC s.r.o.

Bezpečnost

Náš tým myslí na bezpečnost všech zúčastněných osob. Máme dostatek zkušeností na to, abychom věděli, kam můžeme a kam nesmíme letět. Při provádění leteckých prací se postaráme o zajištění co největší možné míry zabezpečení. Máme i odpovídající pojištění.

Povolení a zákony

Naše technika i naši piloti disponují všemi potřebnými povoleními, které jsou potřeba k výkonu leteckých prací. Jsme jedna z mála firem v České republice, která opravdu létá legálně. Více o povolení k létání na našem Blogu "Dronkamera.cz létá legálně"