Svatební videa

 

Jakub & Silvie

Nejnovější svatební video

 

Hledáte videoprodukci pro svou svatbu? Jsme mladý kreativní tým, který se vždy snaží zachytit váš velký den, emoce a všechny podstatné okamžiky co nejkreativnějším způsobem. Využíváme profesionální videotechniku, která nám spolu s kvalitním příslušenstvím dovoluje zachytit ty nejduležitější chvíle Vašeho dne tím nejkreativnějším a nejromantičtějším způsobem. Pro zpestření videí si také dodáváme vlastní letecké záběry pořízené profesionálními drony.

Víme, že svatba je velice důležitým dnem vašeho života a proto si velice vážíme Vašeho oslovení a také projevené důvěry. Součástí našeho standartního svatebního balíčku je 2 - 4 minuty dlouhé video z Vašeho svatebního dne a to s výrazným uměleckým přesahem. 

Po dobu celého dne budou přítomni dva lidé, kteří se postarají o splnění vaších představ, přičemž začátek natáčecího dne si určujete sami. Natáčení pro nás končí posledním bodem programu svatby. Pokud Vás zajímají další detaily neváhejte si přečíst náš BLOG o tom, jak se točí svatební video.

 

 

Další svatební videa z naší produkce

 

Lukáš&Leona

Richard&Lucie

Patty&Robert

Mariana&Jakub